Türkiye'nin ilk,tek ve en büyük Türkçe mücadele sporları haber ve portal sitesi www.turkdosport.com
ÜYE OL
133803 - SAVAŞ VE SAVUNMA SANTLARI EĞİTİM CD LERİ.
60315 - Boks.
58471 - BRUCE LEE ve JEET KUNE DO Hakkında sizin yorumlarınız.
48972 - Vücut Geliştirme ve Üniversite sporları.
36408 - Ayhan KISRURE KİM ?
Sizin Fotoğraflarınız

Spor içerikli fotoğraflarınızı ve konusunu anlatan yazı ile bize gönderin yayınlayalım

» Yüklü Fotoğraflar
   » EFSANENİN RESİMLERİ
   » YAZILARINIZ ve YORUMLARINIZ
 
   » BRUCE LEE KİMDİR ?
   Yeri doldurulamayan efsane
   dövüşçü Bruce lee ve sistemi jet kune do ile    ilgili tüm detaylar

Türkiye’nin ilk,en büyük ve tek Mücadele sporları Türkçe portal sitesi www.turkdosport.com tüm Türk sporcularının hizmetinde.

Ülkemizde Mücadele sporları ile ilgili Web ortamında yeterli derecede kaynak bulunamayan ve gerçek bilgilerin çok az olduğu bu dönemde sizlerle on seneden bu yana hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Sifu:Ayhan KISRURE

kung-fu
wu shu

karate-do
taekwon-do
Sayokan
Sanguc-hi
aikido
judo
capoeira
jeet kune do
Ji jutsu
ninjutsu

ninja
samuraylar
boks
güreş
sumo

hapkido
kıck boks
muay thai

thai boks
thai kıck boks
savate
ashihara
kyokushin
jiu jitsu
kendo
thai chi
k-1
A1 world combat
super league
jackie chan
shaolin
wing tzun
WT
bruce lee
jet li

jacki chan

tony ja

 
 
MAKALE ve GÜNCEL HABERLER Okumak İstediğiniz Haber Grubunu Seçiniz
Tüm Haberler Listesi
Jet Li, Çin'e savaş açtı.  
Çin'i Hollywood'da temsil eden ünlü aktörlerden, dövüş sanatları ustası Jet Li,Kendisine ait websitesinde yaptığı açıklamada, çektiği filmlerin ülkesinde sansüre uğramasının kendisinde düş kırıklığına neden olduğunu söyledi.
Devamı :::

Kırgızlar Jacky Chan'ın İsmini Bir Dağa Vereceklerini Açıkladı.  
Jacky Chan'a Kırgızistan'dan ilginç teklif Kırgızistan, dövüş sanatları ustası Çinli yıldız Jacky Chan'ın kendi festivallerine katılması halinde, oyuncunun ismini bir 'dağ'a vereceklerini açıkladı.
Devamı :::

Türk Sporunun Başarı Yolu.  
Türk sporunun duayenlerinden Prof. Dr. İbrahim ÖZTEK hazırladığı "TÜRK SPORUNUN BAŞARI YOLU"isimli makaleyi siz değerli okurlarımızın istifadesine sunuyoruz.
Devamı :::

Muay Thai'nin tarihi.  
Bütün kaynaklarda ki ortak nokta; Muay Thai'nin savaş alanlarında kullanılan yakın dövüş stili olarak ortaya çıkmış olmasıdır. Bir çok silahtan daha ölümcül olması, savaşlarda kullanılmasını basit bir şekilde açıklamaktadır.
Devamı :::

79 yaşında siyah kuşak sahibi oldu.  
Güç, kuvvet, dayanıklılık, hız ve çeviklik gerektiren savaş sanatı soyakanda siyah kuşağa yükselmeyi başaran 79 yaşındaki Allahverdi Pezük, yaptığı hareketlerle görenleri şaşırtıyor.
Devamı :::

''Uyuşturucuyla mücadelede tek yol spor''  
Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (WFAAD-DUMESF) ile Türkiye Muaythai Federasyonu ortaklığı ile yapılan Mücadele sporlarında Dünyada ve Avrupa´da bir kez yapılan sosyal sorumluluk projesi “Türkiye Vetaranlar Muaythai Şampiyonası” 04-05 Şubat tarihinde İstanbul´da yapıldı.
Devamı :::

Ünlü İsimler Kapışıyor  
Mücadele Sporlarının büyük ustaları, Türkiye´de bir ilk olacak bu organizasyonda. Mücadele Sporlarının duayen isimleri´´Uyuşturucuyla Savaşta Tek yol Spor´´ sloganı ile yapılacak Şampiyona´da kozlarını paylaşacaklar.Türkiye Muaythai Federasyonu ve Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (WFAAD-DUMESF),federasyonlarının düzenleyeceği mücadele sporlarındaki ilk sosyal sorumluluk projesi olan “Türkiye Veteranlar Muaythai Şampiyonası” 04-05 Şubat 2012Tarihlerinde İstanbul’da AHMET ÇÖMERT SPOR SALONUNDA yapılacaktır.
Devamı :::

Kiju: Ölüm turnuvası  
Dünyanın en vahşi spor turnuvası Bangkok'ta düzenleniyor. Her şeyin serbest olduğu bu ‘‘ölüm turnuvası’’nda dünyanın en iyisi olduğunu iddia eden dövüşçüler, kıyasıya mücadele ediyorlar. İnsanın içindeki vahşet, sonunda ‘‘spor’’ oldu. Her yıl Bangkok'ta bir araya gelen dövüşçüler, bilimkurgu filmlerinde ve video oyunlarındaki gibi, ölümüne dövüşüyorlar. Birçok ülkede yasak olan ve her şeyin serbest olduğu bu turnuvanın adı Kiju....
Devamı :::

Sezer Öztürk Kick boks ve Thaiboks ile ilgileniyor.  
Fenerbahçeli Sezer Öztürk her fırsatta kickboks ve thaiboks ile ilgileniyor.. Hiçbir maçı kaçırmıyor. Kendisi de bu sporla ilgileniyor. Kickboksun dünyadaki önemli isimlerinden Gökhan Saki ile yakın arkadaş.. Belki de saha içinde zaman zaman agresif olmasının bir nedeni de bu spora olan bağlılığı Sezer’in..
Devamı :::

    ( 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  )     
Toplam Haber Sayısı : 692
 
 
YAZ | OKU - BİZE ÖZEL YAZIN
Sporu ve Olimpiyatları iğrenç siyasi oyunlarınıza alet etmeyin.
Pekin'de 2008 yıllında gerçekleştirilen olimpiyat oyunlarına 68 sporcuyla katılan Türkiye, Londra'da bu sayıyı 114'e taşıdı, ayrıca Paralimpik oyunlarda 67 sporcu ile toplam 181 kişilik katılım sağlayarak tarihinin en yüksek rakamına ulaştı. Oyunlarda mücadele edecek 204 ülke arasında, sporcu sayısını yüzde 67 arttıran Türkiye, bu alanda en büyük artışı sağlayan 8. ülke oldu.
Devamı :::
Ayhan Kısrure Kim ?

Türkiye de en genç 5 dan sifu(usta) derecesine ulaşan, Tv Programları, Spikerlik, yazarlık yapan Kısrure kimdir. Çalıştığı ve ustalık derecesine ulaştığı bir çok Do branşlarından, kurduğu Sangu-chi sistemi ve hakkındaki tüm detaylar

tıklayınız
Gelmiş Geçmiş En İyi Boksör Hangisi?

 Evander Holyfield   41%
 George Foreman   0%
 Jack Dempsey   0%
 Joe Frazier    0%
 Joe Lois   0%
 Larry Holmes   0%
 MikeTyson   6%
 Muhammed Ali Clay   46%
 Oscar De La Hoya   0%
 Rocky Marciona   2%
 Vitali Klitschko   0%
 Wladimir Klitschko   0%

Bu ankete 1418 kişi katıldı

 
 
www.gsgm.gov.tr
www.beyazkusak.com
www.hapkido.org.tr
www.istanbulboks.org
www.twf.gov.tr

Listenin Tamamını Görmek İçin Tıklayınız