Türkiye'nin ilk,tek ve en büyük Türkçe mücadele sporları haber ve portal sitesi www.turkdosport.com
ÜYE OL
133803 - SAVAŞ VE SAVUNMA SANTLARI EĞİTİM CD LERİ.
60315 - Boks.
58471 - BRUCE LEE ve JEET KUNE DO Hakkında sizin yorumlarınız.
48972 - Vücut Geliştirme ve Üniversite sporları.
36408 - Ayhan KISRURE KİM ?
Sizin Fotoğraflarınız

Spor içerikli fotoğraflarınızı ve konusunu anlatan yazı ile bize gönderin yayınlayalım

» Yüklü Fotoğraflar
   » EFSANENİN RESİMLERİ
   » YAZILARINIZ ve YORUMLARINIZ
 
   » BRUCE LEE KİMDİR ?
   Yeri doldurulamayan efsane
   dövüşçü Bruce lee ve sistemi jet kune do ile    ilgili tüm detaylar

Türkiye’nin ilk,en büyük ve tek Mücadele sporları Türkçe portal sitesi www.turkdosport.com tüm Türk sporcularının hizmetinde.

Ülkemizde Mücadele sporları ile ilgili Web ortamında yeterli derecede kaynak bulunamayan ve gerçek bilgilerin çok az olduğu bu dönemde sizlerle on seneden bu yana hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Sifu:Ayhan KISRURE

kung-fu
wu shu

karate-do
taekwon-do
Sayokan
Sanguc-hi
aikido
judo
capoeira
jeet kune do
Ji jutsu
ninjutsu

ninja
samuraylar
boks
güreş
sumo

hapkido
kıck boks
muay thai

thai boks
thai kıck boks
savate
ashihara
kyokushin
jiu jitsu
kendo
thai chi
k-1
A1 world combat
super league
jackie chan
shaolin
wing tzun
WT
bruce lee
jet li

jacki chan

tony ja

 
 
ZİYARETÇİLERİMİZİN DÜŞÜNCELERİ ( Bütün Düşünceler ve Yazılanlar Yazan kişiye aittir. Sitemizin veya Yönetimimizin Düşünceleri Değildir )
Efkan ÇALIŞ / 3.7.2010  ( matrakoyunu@gmail.com )
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Merkez Danışma Kurulu 25 Mayıs 2010 tarihinde yapılan toplantısında "Matrak" spor dalının Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu bünyesinde faaliyet göstermesine karar vermiştir. Gençlik ve Spor Genel Müdürü Sayın Yunus AKGÜL Beyefendinin kabulü ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Sayın Faruk Nafiz ÖZAK Beyefendinin oluru ile 15 Haziran 2010 tarihinde "Matrak" Sporu resmiyet kazanmıştır. Türk kültürünü korumak, yüceltmek, ileriye taşımak ve tüm dünyaya duyurmak amacıyla spor çalışmalarını içeren, birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek tarihi geçmişe sahip olan Matrak sporuna destek veren , başarıya ulaşmasına vesile olan Devlet büyüklerimize, yönetim kurulumuza, antrenör ve sporcularımıza, manevi desteklerini esirgemeyen gönüllülere Matrak sporu camiası adına teşekkür ederim. Türk Mücadele ve Savunma Sporu ideali 500 yıllık bilinen tarihi olan MATRAK sporu ile hayata geçmiş ve başarıya ulaşmıştır. Milletimize hayırlı uğurlu olsun. MATRAK yakın zamanda Türk kültürünü ve güzel ahlak yapısını dünyaya tanıtacak ve yaşatacak güçlü bir spor yapısına Devletimizin desteği ve halkımızın çalışmaları ile kavuşacaktır. Kurucu / Başkan Matrakçı Efkan ÇALIŞ

niyazi akca / 24.6.2010  ( akcasporklubu@hotmail.com )
ilkelerin olacak İlkelerin olacak Seni satın alamayacaklar Aptalların uydurduğu atasözlerine inanmayacaksın: "Paranın satın alamayacagı şey yoktur." "Herkesin fiyatı vardır." gibi sözlere kanmayacaksın. Onurunla, kimliğinle ve beyninle yaşayacaksın. Üreteceksin,seveceksin, sevileceksin,inançlarının arkasında duracaksın, Sevgilerin karşılıksız, yardımların gizli olacak. Seni attan , ottan ayıran özelliğin farkına varacaksın. Çünkü sen insansın. Ve bunu yakaladığın gün, bembeyaz yaşayacaksın. MUJDAT GEZEN

Niyazi AKCA / 4.6.2010  ( akcasporklubu@hotmail.com )
WUSHU Antalyadaki olaylarla ilgili (istanbul kafilesinin şampiyonalara alınmaması) soruşturmayı yapan müfettiş raporunu sonuçlandırarak gerekli makamları yani Savcılığa, Genel Müdürlük Ceza kuruluna ve Bakanlığa göndermiştir, yakın bir tarihte hep birlikte göreceğiz, hiç kimsenin yaptığı haksızlık yanına kar kalmaz bu ülkede.

hasan / 3.6.2010  
selamün aleyküm filistin özgürlük komboyuylagiden milli tekvandocumuz olan ÇETİN TOPÇUOĞLU israil askerleri tarafından şehid edilmiştir.şehidliği hayırlı olsun.yakınlarına allahtan sanbırlar diliyorum.şehid vermemiz bize kayp olarak güzüksede asında onlar bizim için zaferdir.selamün aleyküm

www.turkdosport.com / 1.6.2010  
YUSUF TATLISES'İN DİKKATİNE...CD lerle ilgili size yazmamız gerekiyor.Ancak belirttiğiniz mail adresi hata veriyor.Lütden mail adresinizi doğru olarak gönderiniz.

abdullah / 31.5.2010  
s.a bir spor antrenürü olarak terür israil devletin yaptığı sibillere karşı saldırıyı kıniyorum allahın laneti onların özrerine olsun. gemide şehit olan müslüman lara allah rahmet etsin yakınlarına allah sabırlar versin bütün vicdan sahibi sporcuların bu olaylara karşı tepkilerini güstermesını istiyoruz selamünaleyküm

yusuf tatlıses / 29.5.2010  ( yusu_sweet_22@hotmail.com )
bu cdleri siz mi satıonuz bn sipariş vermiştim salı gunu aps ile yolladım haftaya mı gelir acaba:d

Ayhan Kısrure... / 29.4.2010  
Sevgili okurlar..Sitemiz bilindiği üzre her sisteme açıktır ve bilgimiz dahilinde hepsine yer vermekteyiz.Gökhan arkadaşımız BJJ stiline ankette yer vermediğimizden yakınıyor.Anketde seçtiğimiz sistemler genel olarak popüler olan sistemlerdir ve anket konusunu ilgilendiren stillerdir. Gökhan arkadaşımız ve sizlerden ricamız çalıştığınız veya bilgili olduğunuz vede bizim sitemizde az yer alan yada hiç almayan sistemleri lütfen bizle paylaşın ve bizde bu sistemleri sitemizde yayınlayalım...İlginize şimdiden teşekkürler..

gokhan korkmaz / 28.4.2010  ( tito_ua@mynet.com )
oncelıkle bu sıteye karsı bı yorum yapacam ınsanlar bellı konularda adıl olmalıdır mma de ısım dahı yapmamıs dovus sanatları anketlerınızde yer alıyor,fakt bjj gıbı mma ın temelı olan bı sıstem nasıl yer almıyor anlamyrm..

Ayhan Kısrure... / 16.4.2010  
Doğru söze ne hacet'de,tanıyamadım seni:))

    ( 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  )     
 
 
YAZ | OKU - BİZE ÖZEL YAZIN
Sporu ve Olimpiyatları iğrenç siyasi oyunlarınıza alet etmeyin.
Pekin'de 2008 yıllında gerçekleştirilen olimpiyat oyunlarına 68 sporcuyla katılan Türkiye, Londra'da bu sayıyı 114'e taşıdı, ayrıca Paralimpik oyunlarda 67 sporcu ile toplam 181 kişilik katılım sağlayarak tarihinin en yüksek rakamına ulaştı. Oyunlarda mücadele edecek 204 ülke arasında, sporcu sayısını yüzde 67 arttıran Türkiye, bu alanda en büyük artışı sağlayan 8. ülke oldu.
Devamı :::
Ayhan Kısrure Kim ?

Türkiye de en genç 5 dan sifu(usta) derecesine ulaşan, Tv Programları, Spikerlik, yazarlık yapan Kısrure kimdir. Çalıştığı ve ustalık derecesine ulaştığı bir çok Do branşlarından, kurduğu Sangu-chi sistemi ve hakkındaki tüm detaylar

tıklayınız
Gelmiş Geçmiş En İyi Boksör Hangisi?

 Evander Holyfield   41%
 George Foreman   0%
 Jack Dempsey   0%
 Joe Frazier    0%
 Joe Lois   0%
 Larry Holmes   0%
 MikeTyson   6%
 Muhammed Ali Clay   46%
 Oscar De La Hoya   0%
 Rocky Marciona   2%
 Vitali Klitschko   0%
 Wladimir Klitschko   0%

Bu ankete 1418 kişi katıldı

 
 
www.gsgm.gov.tr
www.beyazkusak.com
www.hapkido.org.tr
www.istanbulboks.org
www.twf.gov.tr

Listenin Tamamını Görmek İçin Tıklayınız