Türkdo Sport Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >MÜCADELE SPORLARI >WUSHU KUNG-FU
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Federasyon Faaliyetleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
rageratm Açılır Kutu Gör
SİFU
SİFU

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 21
  Alıntı rageratm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Şubat.2009 Saat 14:01
Şu Anda Belli Değil
TEAM SANGU-CHİ
Yukarı Dön
Yip Man Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı Yip Man Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Mart.2009 Saat 17:21
Merhaba arkadaşlar.Forumumuz çok güzel olmuş.Çok beğendim.Bir şey sormak istiyorum.Acaba Samsun'da wushu kung-fu yapılıyor mu?Yapılıyorsa nerede yapılıyor(spor kulübü neresi)Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Uzak Doğu sporlarını çok seviyorum!!!!
Yukarı Dön
rageratm Açılır Kutu Gör
SİFU
SİFU

Gönderilenler: 21
  Alıntı rageratm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Mart.2009 Saat 13:39
senin için araştıracaz :D
TEAM SANGU-CHİ
Yukarı Dön
iskender Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı iskender Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Nisan.2009 Saat 10:30
Slm bir kardşimiz benim yazıma cvap yazmış demişki burası bir turnuva bkala kardşim orda bnm yine tecrübli dunya avrupada drc yapan sporcularımın adı yazıyorda dıgrlerını nden yazmadılar birde ermenistandaki yapılacak turnuva tcrüb yrı dgildir bu Ülkelr sandada kuvvetli Ülklerdir yanı sn burdan kötü takım secersen Ülkmiz kötü duruma düşer birde burada milli olmak yok sadece birilerini mmmun edebilmek için düşünülen bir turnuva yanı önümüzde seçim var birileri memmun olsun olsunda bu Ülkde n sporcular var kalteyi düşürürsen bu spor bitr önüne geleni yurt dışına getiremezsin bu Ülkede çok aç insan var
iskender oflu
Yukarı Dön
Bruce lee Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı Bruce lee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Nisan.2009 Saat 09:55
Forum çok güzel olmuş yapanın ellerine sağlık ve başarılar dilerim.
Jet Kune Do
Yukarı Dön
brandonlee Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı brandonlee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Nisan.2009 Saat 23:30
wing tsun nerelerde okulları var ne yazıktırkı turkıyede ıstanbul ve ankarada bıldıgım kadarıyla adanalıyım ama adanada varmı bılmıyorum boyle falıyet
Yukarı Dön
darknessdragon Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
  Alıntı darknessdragon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Mayıs.2009 Saat 13:51
Yeni üye oldum herkese merhaba. Whushu benim favorim. Ancak antalya'dayım ve bunun eğitimini öyle ya da böyle almak istiyorum.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz