Türkdo Sport Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >MÜCADELE SPORLARI >KARATE >KYOKUSHIN
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Beni yönlendirebilir misiniz?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cimuji Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı cimuji Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Beni yönlendirebilir misiniz?
    Gönderim Zamanı: 27.Şubat.2009 Saat 11:25
Merhabalar,

Dönüş ve Savunma sanatına yeni yeni ilgi duymaya başladım.

Bir yerden başlamak istiyorum. Daha atletik, hızlı ve kıvrak bir vücuda, kendimi ve sevdiklerimi daha iyi, bilinçli korumaya ihtiyaçlı görüyorum.

Bu konuda beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim.
Dövmek için değil korumak için savunma sanatı...
Yukarı Dön
rageratm Açılır Kutu Gör
SİFU
SİFU

Gönderilenler: 21
  Alıntı rageratm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Mart.2009 Saat 13:41
Bak cimuji  bunun için sana Kung-Fu yu öneririm Eyüp de Sporyum da kung-fu dersleri var oraya gel ayrıntılı bilgi istiyosan özelden msj at
TEAM SANGU-CHİ
Yukarı Dön
alpagu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alpagu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Mart.2009 Saat 15:57
Orjinalini yazan: cimuji

Merhabalar,

Dönüş ve Savunma sanatına yeni yeni ilgi duymaya başladım.

Bir yerden başlamak istiyorum. Daha atletik, hızlı ve kıvrak bir vücuda, kendimi ve sevdiklerimi daha iyi, bilinçli korumaya ihtiyaçlı görüyorum.

Bu konuda beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim.
Her Türk Aslında Bir Alpagu'dur
Yukarı Dön
alpagu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alpagu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Mart.2009 Saat 16:00
SEN ÖNCELİKLE BİR SPOR MU YAPMAK İSTİYORSUN YOKSA SADECE KENDİNİMİ SAVUNMAK İSTİYORSUN ONU BELİRLEYEBİLİRSEN SANA DAHA İYİ YARDIMCI OLABİLİRİZ. sPOR YAPACAĞIM DİYORSAN SANA BAŞKA SEÇENEKLER SAVUNMAK İÇİN DİYORSAN DAHA BAŞKA SEÇENEKLER GÖSTERECEĞİMİZDEN ÖNCELİĞİNİ TAM OLARAK BELİRLEMELİSİN. lAYT SİSTEMLER VE fULL SİSTEMLER DİYE İKİ AYRI SİSTEM VARDIR DÖVÜŞ SPORLARINDA.NE İSTEDİĞİNE BAĞLI OLARAK SENİ YÖNLENDİREBİLİRİZ. AMA ÖNCELİĞİN SPOR OLMASI DİLEĞİ İLE  EN DOĞRU OLANI BULURSUN İNŞALLAH.
Yukarı Dön
cimuji Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cimuji Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Mart.2009 Saat 16:23
Hem spor yaparak bedenimi zinde tutmak ve vücudumu geliştirmek, (Ama bu vücut geliştirme öyle kaslı maslı adamlarınki gibi abartılı düzeyde olmayıp sadece üçgen vücut diye tabir edilen sportif bir vücuda sahip olmak anlamında vücut geliştirme) hem de dövüş sanatında bir yerlerden başlamak istiyorum. Asıl amacım dövüş sanatlarını öğrenip kendimi savunmak. Sloganım : Dayak yeme ve dayak atma. Çünkü her ikisi de onur zedeleyici bir davranıştır.

Kısacası her iki tür için de tavsiyelerinizi bekliyorum. İkisini birden gerçekleştirebileceğim bir dal varsa çok sevinirim.

İyi günler.
Yukarı Dön
alpagu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alpagu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Mart.2009 Saat 16:44
SEVGİLİ CİMUJİ NİKLİ KARDEŞİM. TABİKİ BİZLERİN GÖREVİ SİZLERE YOL GÖSTERTMEK. tÜRKİYEDE O KADAR ÇOK ALTERNATİF VARKİ BUNLARI SANA SIRASI İLE ANLATSAM BU BENİM HAYLİ ZAMANIMI ALIR. ÖNCELİKLE FULLCONTACT SİSTEMLERİ DENEMEK İSTERSEN ALPAGU, WAKAZAMURAİ,SANGUCHİ,CENK SANATI YADA PARS I SANA ÖNEREBİLİRİM. BUNUN NEDENİ İSE BU SİSTEMLER TÜRK KÖKENLİ SİSTEMLERDİR. EĞER JAPON KÖKENLİ LERİ
 İSTERSEN ASHİHARA, KYOKUSHİN, ENSHİN,KAJU KENPO,KİCK BOX, MAİ THAİ  ÖNERİRİM. YOK BEN BİRAZ DAHA HAFİF OLSUN İSTİYORUM DERSEN HAPKİDO YADA AİKİDO DERİM. BUNLAR DIŞINDAKİ BRANŞLAR OLİMPİK AĞIRLIKLI OLUP UZUN YILLARINIZI ALACAK BİR ÇALIŞMA SONRASI İYİ BİR SPORCU OLABİLİRSİNİZ. ÜSTTE SAYDIĞIM SPORLAR KÜLTÜR FİZİK VE KONDİSYON ÇALIŞMALARINA VE VUCUDA GÜÇ KAZANDIRACAK DAYANIKLILIĞI ARTTIRACAK BİR TAKIM ARTI ÇALIŞMALAR YAPTIKLARI İÇİN SENİN VUCUT YAPISI DÜŞÜNCENİDE DESTEKLİYOR. BU SPORLARI İNTERNETTEN ARAŞTIRABİLİR YADA BU SİTEDEN YARARLANABİLİRSİN. BENİM MSN ADRESİM alpagumartialarts@hotmail.com SAĞLICAKLA KAL
Yukarı Dön
cimuji Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cimuji Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Mart.2009 Saat 16:49
msninizi ekleyeceğim. adresim kainat...@gmail.com ile başlıyor.
Yukarı Dön
rageratm Açılır Kutu Gör
SİFU
SİFU

Alıntı rageratm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Mart.2009 Saat 19:44
bakın size uyarım bi daha sakın Bu forumda e-mail lerinizi vermeyin hem sizin güvenliğiniz için hemde forum kuralları gereği birbirinize özelden msj atın okeWink
TEAM SANGU-CHİ
Yukarı Dön
rageratm Açılır Kutu Gör
SİFU
SİFU

Alıntı rageratm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Mart.2009 Saat 19:46
ALPAGU AYNI MESAJI İKİ KERE YOLLAMA FLOOD A GİRER (BAN SEBEBİ) OKE Wink

Düzenleyen rageratm - 31.Mart.2009 Saat 19:46
TEAM SANGU-CHİ
Yukarı Dön
alpagu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alpagu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Nisan.2009 Saat 00:24
sevgili TEAM SANGU-CHİ  bilerek yapılmış bir hata değil özür diler başarılar dilerim. Ayhan hocam...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz