Türkiye'nin ilk,tek ve en büyük Türkçe mücadele sporları haber ve portal sitesi www.turkdosport.com
ÜYE OL
133686 - SAVAŞ VE SAVUNMA SANTLARI EĞİTİM CD LERİ.
60085 - Boks.
58322 - BRUCE LEE ve JEET KUNE DO Hakkında sizin yorumlarınız.
48884 - Vücut Geliştirme ve Üniversite sporları.
36311 - Ayhan KISRURE KİM ?
Sizin Fotoğraflarınız

Spor içerikli fotoğraflarınızı ve konusunu anlatan yazı ile bize gönderin yayınlayalım

» Yüklü Fotoğraflar
   » EFSANENİN RESİMLERİ
   » YAZILARINIZ ve YORUMLARINIZ
 
   » BRUCE LEE KİMDİR ?
   Yeri doldurulamayan efsane
   dövüşçü Bruce lee ve sistemi jet kune do ile    ilgili tüm detaylar

Türkiye’nin ilk,en büyük ve tek Mücadele sporları Türkçe portal sitesi www.turkdosport.com tüm Türk sporcularının hizmetinde.

Ülkemizde Mücadele sporları ile ilgili Web ortamında yeterli derecede kaynak bulunamayan ve gerçek bilgilerin çok az olduğu bu dönemde sizlerle on seneden bu yana hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Sifu:Ayhan KISRURE

kung-fu
wu shu

karate-do
taekwon-do
Sayokan
Sanguc-hi
aikido
judo
capoeira
jeet kune do
Ji jutsu
ninjutsu

ninja
samuraylar
boks
güreş
sumo

hapkido
kıck boks
muay thai

thai boks
thai kıck boks
savate
ashihara
kyokushin
jiu jitsu
kendo
thai chi
k-1
A1 world combat
super league
jackie chan
shaolin
wing tzun
WT
bruce lee
jet li

jacki chan

tony ja

 
 
MAKALE ve GÜNCEL HABERLER Okumak İstediğiniz Haber Grubunu Seçiniz
Türk Spor Basınında Bir İlk !   

Paylaş :


Türk Spor Basınında Bir İlki Fight Line All Sports Dergisi gerçekleştiriyor. Türkiye ve Avrupa'nın en geniş muhabir ağını kurma hazırlıklarını tamamlayan Fight Line All Sports Magazin Dergisi Yaygın muhabir ağı ile spor camiasına yeni bir soluk kazandıracak.

 

Türk Spor Basınında Bir İlki Fight Line All Sports Dergisi gerçekleştiriyor.

Gazetecilik mesleğine adım atmak isteyenler için fırsat sayılabilecek bir proje başlatan Tima Ltd.Şti. oldukça ses getirecek gibi.

Türkiye ve Avrupa'nın en geniş muhabir ağını kurma  hazırlıklarını tamamlayan Fight Line All Sports Magazin Dergisi Yaygın muhabir ağı ile spor camiasına yeni bir soluk kazandıracak.

Farklı birçok spor kulübünün müdavimleri ve özellikle sporun çeşitli branşlarıyla uğraşan sporcuların başvurularını kabul edecek olan proje şimdiden ses getirmiş durumda.

Özellikle Do sporlarının uzun yıllardan bu yana yazılı basında yeteri kadar yer bulamamasının muhabir eksikliğinden kaynaklandığı biliniyor. Bu önemli Sorunu temelinden  çözecek olan bu projeyi oluşturan Fight Line All Sports Magazin Dergisi’ni bizde turkdosport.com ailesi olaak kutluyoruz.

Konu ile ilgili detaylı bilgi için http://www.dergim.org  adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca konu ile ilgili ilanı da aşağıda sizler için yayınlıyoruz.

 

 

 

Fahri Muhabir Arkadaşlar Arıyoruz ...

Avrupa ' nın en büyük muhabir ağına katılmaya hazır mısınız ? Fight Line All Sports Magazin Dergisi sizleri muhabir ağına katılmaya davet ediyor!

Sizlerle birlikte daha güçlü bir haber ağı oluşturmak , 2007 ' den bugüne yayım hayatında olan derginizin muhabir ağını tüm Türkiye ve Avrupa ' da geliştirmek üzere sizlere bir adım atmış bulunuyoruz !

Sistem Nasıl İşliyor ?

Öncelikle muhabir başvuru formunun üzerine geldiğiniz de alt kısımda bulunan şartnameyi okumanızı tavsiye ediyoruz.Daha sonrasında ise , Muhabir Başvuru Formunu doldurarak fahri muhabirimiz olma yolunda ilk adımınızı atmış bulunacaksınız.Şartnameyi bu ilanın devamında okuyabilirsiniz.

Başvuru Sonrası ;

Başvurularınız en kısa zamanda cevaplanarak sizlere geri dönüş yapılacaktır.Formu doldururken dikkat etmeniz gereken şey eksiksiz ve doğru cevaplar yazmak olacaktır.

Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda size haber portalımızın kullanıcı isim ve şifresi gönderilecektir.Öncelikle haber ve fotograflarınız haber portalımızda yer alacak , sonrasında ise sizlerden gelen haber,yazı ve fotograflar haber portalından seçilerek derginin aylık yeni çıkacak sayılarında yer alacaktır.

Muhabir Kartlarınız ;

Muhabir kartınız başvurunuzun değerlendirilip kabul edilmesi sonrasında sizlerden isteyeceğimiz fotograf ve kimlik bilgileriniz alınacak , Muhabir Kartınız adresinize posta yolu ile gönderilecektir.

Şartlar ;

*16 Yaşından gün almış olmak ;

*Dijital fotograf makinesi sahibi olmak , haber ve fotograflarınızın yalnızca web sitemiz de yayımlanmasını istiyorsanız cep telefonunuzun kamerasını kullanarak çektiğiniz fotograflarınızı da gönderebilirsiniz .

*Halen öğrenci olmanız veya Lise mezunu olmanız yeterli görülecektir.

Fahri Muhabirimiz Olmak Size Neler Sağlayacak ?

*Yazı , Haber ve Fotograflarınızla tüm spor camiasında tanınacaksınız,

*Muhabirimiz olmanız özelikle sportif faaliyetlerde ön sıralarda olmanıza ,

*Gazetecilik göreviniz esnasında görevlilerin size yardımcı olmasına,

Kısaca sizlerin saygın bir mesleğin kapılarını açmaya yardımcı olacaktır.

Sizi Fahri Muhabirimiz Olarak Aramızda Görmek İstiyoruz.Muhabir Başvuru Formunu Şimdi Doldurun Sizde Vakit kaybetmeden Bize Katılın ! http://www.dergim.org


Bu haber 12.02.2011 tarihinde eklenmiş ve 1892 defa okunmuştur.
 
 
YAZ | OKU - BİZE ÖZEL YAZIN
Sporu ve Olimpiyatları iğrenç siyasi oyunlarınıza alet etmeyin.
Pekin'de 2008 yıllında gerçekleştirilen olimpiyat oyunlarına 68 sporcuyla katılan Türkiye, Londra'da bu sayıyı 114'e taşıdı, ayrıca Paralimpik oyunlarda 67 sporcu ile toplam 181 kişilik katılım sağlayarak tarihinin en yüksek rakamına ulaştı. Oyunlarda mücadele edecek 204 ülke arasında, sporcu sayısını yüzde 67 arttıran Türkiye, bu alanda en büyük artışı sağlayan 8. ülke oldu.
Devamı :::
Ayhan Kısrure Kim ?

Türkiye de en genç 5 dan sifu(usta) derecesine ulaşan, Tv Programları, Spikerlik, yazarlık yapan Kısrure kimdir. Çalıştığı ve ustalık derecesine ulaştığı bir çok Do branşlarından, kurduğu Sangu-chi sistemi ve hakkındaki tüm detaylar

tıklayınız
Gelmiş Geçmiş En İyi Boksör Hangisi?

 Evander Holyfield   41%
 George Foreman   0%
 Jack Dempsey   0%
 Joe Frazier    0%
 Joe Lois   0%
 Larry Holmes   0%
 MikeTyson   6%
 Muhammed Ali Clay   46%
 Oscar De La Hoya   0%
 Rocky Marciona   2%
 Vitali Klitschko   0%
 Wladimir Klitschko   0%

Bu ankete 1417 kişi katıldı

 
 
www.gsgm.gov.tr
www.beyazkusak.com
www.hapkido.org.tr
www.istanbulboks.org
www.twf.gov.tr

Listenin Tamamını Görmek İçin Tıklayınız