Türkiye'nin ilk,tek ve en büyük Türkçe mücadele sporları haber ve portal sitesi www.turkdosport.com
ÜYE OL
133687 - SAVAŞ VE SAVUNMA SANTLARI EĞİTİM CD LERİ.
60086 - Boks.
58322 - BRUCE LEE ve JEET KUNE DO Hakkında sizin yorumlarınız.
48885 - Vücut Geliştirme ve Üniversite sporları.
36311 - Ayhan KISRURE KİM ?
Sizin Fotoğraflarınız

Spor içerikli fotoğraflarınızı ve konusunu anlatan yazı ile bize gönderin yayınlayalım

» Yüklü Fotoğraflar
   » EFSANENİN RESİMLERİ
   » YAZILARINIZ ve YORUMLARINIZ
 
   » BRUCE LEE KİMDİR ?
   Yeri doldurulamayan efsane
   dövüşçü Bruce lee ve sistemi jet kune do ile    ilgili tüm detaylar

Türkiye’nin ilk,en büyük ve tek Mücadele sporları Türkçe portal sitesi www.turkdosport.com tüm Türk sporcularının hizmetinde.

Ülkemizde Mücadele sporları ile ilgili Web ortamında yeterli derecede kaynak bulunamayan ve gerçek bilgilerin çok az olduğu bu dönemde sizlerle on seneden bu yana hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Sifu:Ayhan KISRURE

kung-fu
wu shu

karate-do
taekwon-do
Sayokan
Sanguc-hi
aikido
judo
capoeira
jeet kune do
Ji jutsu
ninjutsu

ninja
samuraylar
boks
güreş
sumo

hapkido
kıck boks
muay thai

thai boks
thai kıck boks
savate
ashihara
kyokushin
jiu jitsu
kendo
thai chi
k-1
A1 world combat
super league
jackie chan
shaolin
wing tzun
WT
bruce lee
jet li

jacki chan

tony ja

 
 
MAKALE ve GÜNCEL HABERLER Okumak İstediğiniz Haber Grubunu Seçiniz
Don King"Amerika'da Selçuk'u sevdi"  

Paylaş :


Boks Dünyasının efsane menaceri Don King, Selçuk Aydın'la ilgili ilginç açıklamalar yaptı.Aydının yenildiği maçtan sonra konuşan King "Amerika'da Selçuk'u pek tanımıyorlardı. Şimdi herkes onu tanıdı ve sevdi. Kaybetmesine karşı Guerrero'ya kabus dolu anlar yaşattı. Yumrukları sert, disiplini yerinde ve biraz daha çabuklaştığı taktirde Selçuk boks severlerin favorileri arasına girecektir. Bu karşılaşma 15 raunt olsaydı Guerrero nakavt olurdu.

Boks Dünyasının efsane menaceri Don King, Selçuk Aydın'la ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Sporcumuzun, Robert Guerrero'ya 12 raunt sonra sayıyla yenildiği maçtan sonra konuşan King "Amerika'da Selçuk'u pek tanımıyorlardı. Şimdi herkes onu tanıdı ve sevdi. Kaybetmesine karşı Guerrero'ya kabus dolu anlar yaşattı. Yumrukları sert, disiplini yerinde ve biraz daha çabuklaştığı taktirde Selçuk boks severlerin favorileri arasına girecektir. Bu karşılaşma 15 raunt olsaydı Guerrero nakavt olurdu. Selçuk yenildi ama ezilmedi, hatta rakibini bir çok rauntta bunalttı. Ben Selçuk'un geleceğinin çok parlak olduğuna inanıyorum. Bu maçtan sonra Amerikalı boks severler ona ısındı. Selçuk burada daha fazla maç yapma şansını yakaladı" ifadesini kullandı.Yeni bir başlangıç Selçuk Aydın'ın menaceri Ahmet Öner de konuyla ilgili şunları ifade etti: Selçuk'la gurur duyuyorum. Rakibini yenebilirdi ama olmadı. Selçuk burada çok iyi bir duruş sergiledi. Biraz daha gayret etmiş olsaydı rakibini yeri indirecekti ama olmadı. Şimdi önümüze bakıyoruz. Antrenör değişikliğine gideceğiz. Selçuk'un daha büyük rakiplerle dövüşmesi için yeni bir sayfa açıyoruz. Amerika'daki TV yöneticileri onun stilini çok beğendi. Maç teklifleri geldi. Bir bakımda Selçuk belki bu maçı kaybetti fakat Amerika'daki boksseverlerin gönlünü kazandı. Selçuk bundan sonra daha çok çalışıp hatalarından ders alacak...Bu haber 01.08.2012 tarihinde eklenmiş ve 1246 defa okunmuştur.
 
 
YAZ | OKU - BİZE ÖZEL YAZIN
Sporu ve Olimpiyatları iğrenç siyasi oyunlarınıza alet etmeyin.
Pekin'de 2008 yıllında gerçekleştirilen olimpiyat oyunlarına 68 sporcuyla katılan Türkiye, Londra'da bu sayıyı 114'e taşıdı, ayrıca Paralimpik oyunlarda 67 sporcu ile toplam 181 kişilik katılım sağlayarak tarihinin en yüksek rakamına ulaştı. Oyunlarda mücadele edecek 204 ülke arasında, sporcu sayısını yüzde 67 arttıran Türkiye, bu alanda en büyük artışı sağlayan 8. ülke oldu.
Devamı :::
Ayhan Kısrure Kim ?

Türkiye de en genç 5 dan sifu(usta) derecesine ulaşan, Tv Programları, Spikerlik, yazarlık yapan Kısrure kimdir. Çalıştığı ve ustalık derecesine ulaştığı bir çok Do branşlarından, kurduğu Sangu-chi sistemi ve hakkındaki tüm detaylar

tıklayınız
Gelmiş Geçmiş En İyi Boksör Hangisi?

 Evander Holyfield   41%
 George Foreman   0%
 Jack Dempsey   0%
 Joe Frazier    0%
 Joe Lois   0%
 Larry Holmes   0%
 MikeTyson   6%
 Muhammed Ali Clay   46%
 Oscar De La Hoya   0%
 Rocky Marciona   2%
 Vitali Klitschko   0%
 Wladimir Klitschko   0%

Bu ankete 1417 kişi katıldı

 
 
www.gsgm.gov.tr
www.beyazkusak.com
www.hapkido.org.tr
www.istanbulboks.org
www.twf.gov.tr

Listenin Tamamını Görmek İçin Tıklayınız