Türkiye'nin ilk,tek ve en büyük Türkçe mücadele sporları haber ve portal sitesi www.turkdosport.com
ÜYE OL
133803 - SAVAŞ VE SAVUNMA SANTLARI EĞİTİM CD LERİ.
60315 - Boks.
58471 - BRUCE LEE ve JEET KUNE DO Hakkında sizin yorumlarınız.
48972 - Vücut Geliştirme ve Üniversite sporları.
36408 - Ayhan KISRURE KİM ?
Sizin Fotoğraflarınız

Spor içerikli fotoğraflarınızı ve konusunu anlatan yazı ile bize gönderin yayınlayalım

» Yüklü Fotoğraflar
   » EFSANENİN RESİMLERİ
   » YAZILARINIZ ve YORUMLARINIZ
 
   » BRUCE LEE KİMDİR ?
   Yeri doldurulamayan efsane
   dövüşçü Bruce lee ve sistemi jet kune do ile    ilgili tüm detaylar

Türkiye’nin ilk,en büyük ve tek Mücadele sporları Türkçe portal sitesi www.turkdosport.com tüm Türk sporcularının hizmetinde.

Ülkemizde Mücadele sporları ile ilgili Web ortamında yeterli derecede kaynak bulunamayan ve gerçek bilgilerin çok az olduğu bu dönemde sizlerle on seneden bu yana hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Sifu:Ayhan KISRURE

kung-fu
wu shu

karate-do
taekwon-do
Sayokan
Sanguc-hi
aikido
judo
capoeira
jeet kune do
Ji jutsu
ninjutsu

ninja
samuraylar
boks
güreş
sumo

hapkido
kıck boks
muay thai

thai boks
thai kıck boks
savate
ashihara
kyokushin
jiu jitsu
kendo
thai chi
k-1
A1 world combat
super league
jackie chan
shaolin
wing tzun
WT
bruce lee
jet li

jacki chan

tony ja

 
 
TAVSİYE ETTİĞİMİZ LİNKLER ( Dilerseniz Sizde Bildiğiniz Yararlı Linkleri Bize Ulaştırabilirsiniz )
www.alpagukarate.tr.gg/
Alpagu (Yanlız savaşan adam) sistemi bir Türk savaş sanatıdır.Kurucusu Çoşkun Durmuş hocadır. Sistem Tamamen Türk Kökenli ve Türklerin Gerçek Savaş sanatlarından yaralanılarak ortaya çıkmıştır.
/

www.koyuncuspor.com
Türk ve Dünya Taekwondosu haber-resim-Videoları'nı yayınlıyan,en güncel taekwondo haberlerini bulabileceginiz çok başarılı bir taekwondo sitesi.
/

www.beyazkusak.com
Mücadele sporlarının yazılı basındaki duayen ismi Muzaffer Ilıcak www.beyazkusak.com adı altında Mücadele sporları haber sitesini yayın hayatına başlattı.Türk mücadele sporları basın geçmişinde KARAKUŞAK dergisi ile efsane hale gelen Ilıcak yazılarına Tercüman gazetesinde yine Karakuşak adlı köşede devam ediyordu. Artık sanal ortamda da BEYAZKUSAK.com ile Türk mücadele sporlarına hizmete devam edecek.
/

www.altioklar.tr.gg
Wakazamurai Türk Savaş Sanatı sisteminin kurucusu Soke Sefik Gülten tarafından kurulan,amacı Türk sporuna hizmet etmek olan bir savaş sanatı sistemi.
/

www.turkbudo.com
Türk Kung-fu sunun en önemli ustalarından YILMAZ AYDIN hocanın 1970 yılından bu yana tüm faaliyet ve programları resimleri ile birlikte bu sitede.Yılmaz Aydın hocayı ve Türk sporuna yaptığı hizmetleri görmek için mutlaka ziyaret ediniz. http://www.turkbudo.com
/

www.hapkido.org.tr
Hapkido sistemi çok eski bir Savaş sanatı olsada Ülkemizde son yıllarda giderek popülerleşmeye ve gelişmeye bşaldı. Bu sistemin Türkiye Resmi federasyonu bu adreste. Hapkido hakkında elde edebileceğiniz tüm resmi bilgiler için ziyaret ediniz.
/

www.wushukulubu.org
Çok uzun y ıllardır Wu su camisnıda özel bir yere ve büyük kitleye sahip olan uzakdoğu Wu shu kulubünün resmi wep sitesi.site içerisinde faaliyetler,başarılı sporcular ve kulüp ile ilgili tüm bilgiler bulunmakta.Ayrıca site sürekli güncellenmekte.www.wushukulubu.org.
/

www.karakusak.com.tr/
Uzun süre dergi olarak yayın hayatına devam eden ve şimdide sanal ortamda uzakdoğu sporlarına hizmet vermeye devam eden Kemal Yolcu'nun hazırladığı karakuşak.net'de Do sporları ile ilgili güncel tüm haberleri bulabilirsiniz.
/

www.bilgehandemir.com/tr
TV. de yayınlanan Ring sporlarının başarılı genç kuşak sunucularından Bilgehan Demir'in kişisel web sitesi.Site içerisinde Boks başta olmak üzere diğer mücadele sporlarıda tanıtılmakta.Ayrıca Dünya Boks federasyonlarının maç takvimleri ve sporcu sıralamalarının yanı sıra çok ilginç video larda ziyeretçilerin ilgiisine sunulmakta.Tavsiye ederiz ziyaret edin.
/

www.kungfusinemasiorg.tr.gg
Uzakdoğu sporlarında yldız olmuş çok ünlü isimlerin kendilerini efsane yapan filmlerine ulaşmak için harika bir site. Büyük yıldızların filmlerini kolleksiyonunuza katmak istiyorsanız veya bu filmeler hakında bilgi almak istiyorsanız bu siteyi mutlaka ziyaret ediniz.
/

www.topuzproduction.com/
K-1 RING MASTER. K-1 Türkiye temsilcisi Birol Topuz'un hazırladığı profesyonel Kick Boks web sitesi. Birol Topuz ve gerçekleştirdiği organizasyonları detaylı bir şekilde sunan görsel açıdan enfes bir site.
/

www.dergim.org
Uzakdoğu sporları ve tüm spor branşlarına yeni bir soluk getirecek kaliteli bir dergi olan fightlineallsports net ortamında da sizlerle. Tamamen spor ile ilgili kaliteli ve doğru haberleri bulacağınız bu site Ülkemizde spora çok şeyler katacağı muhakkak. Önemle ziyaret etmenizi öneririz.
/

    ( 1  2  3  4  5  )     
 
 
YAZ | OKU - BİZE ÖZEL YAZIN
Sporu ve Olimpiyatları iğrenç siyasi oyunlarınıza alet etmeyin.
Pekin'de 2008 yıllında gerçekleştirilen olimpiyat oyunlarına 68 sporcuyla katılan Türkiye, Londra'da bu sayıyı 114'e taşıdı, ayrıca Paralimpik oyunlarda 67 sporcu ile toplam 181 kişilik katılım sağlayarak tarihinin en yüksek rakamına ulaştı. Oyunlarda mücadele edecek 204 ülke arasında, sporcu sayısını yüzde 67 arttıran Türkiye, bu alanda en büyük artışı sağlayan 8. ülke oldu.
Devamı :::
Ayhan Kısrure Kim ?

Türkiye de en genç 5 dan sifu(usta) derecesine ulaşan, Tv Programları, Spikerlik, yazarlık yapan Kısrure kimdir. Çalıştığı ve ustalık derecesine ulaştığı bir çok Do branşlarından, kurduğu Sangu-chi sistemi ve hakkındaki tüm detaylar

tıklayınız
Gelmiş Geçmiş En İyi Boksör Hangisi?

 Evander Holyfield   41%
 George Foreman   0%
 Jack Dempsey   0%
 Joe Frazier    0%
 Joe Lois   0%
 Larry Holmes   0%
 MikeTyson   6%
 Muhammed Ali Clay   46%
 Oscar De La Hoya   0%
 Rocky Marciona   2%
 Vitali Klitschko   0%
 Wladimir Klitschko   0%

Bu ankete 1418 kişi katıldı

 
 
www.gsgm.gov.tr
www.beyazkusak.com
www.hapkido.org.tr
www.istanbulboks.org
www.twf.gov.tr

Listenin Tamamını Görmek İçin Tıklayınız